Warsztaty

Warsztaty odbywają się cyklicznie i przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych ćwiczeniami Pilates, oraz ich wpływem na zdrowie i dobre samopoczucie. Zapraszamy  zarówno osoby pragnące udoskonalić swoją wiedzę i umiejętności,  jak również osoby, które chciałyby przekonać się na czym polega specyfika metody Body Control Pilates® . 

„Poznaj z nami Pilates”.

W sobotę, 22-go maja zapraszamy szczególnie osoby, które nigdy nie miały kontaktu z Pilatesem na warsztaty „Poznaj z nami Pilates”.

W trakcie 3 godzinnych warsztatów zaznajomimy się z podstawowymi zasadami koniecznymi dla prawidłowego wykonywania ćwiczeń, poznamy właściwy dla nas zakres ruchu, nauczymy się świadomego aktywowania odpowiednich mięśni, po to, by uzyskać jak najlepsze efekty bez wytwarzania niepotrzebnych napięć mięśniowych w aparacie ruchu. Ćwiczenia wykonywane podczas warsztatów będą ewaluowały od łatwych do trudniejszych.

Po zakończonych warsztatach będzie możliwość dołączenia do istniejących już grup.

Cena warsztatów: 120 zł

Czas trwania: 10:00 – 13:00

Ilość osób: 4

Aby zarezerwować miejsce na warsztatach należy zapisać się telefonicznie lub mailowo, a następnie dokonać wpłaty zaliczki w kwocie 50 zł.  Pozostałą kwotę prosimy wpłacić najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem warsztatów. Prosimy o dokonywanie wpłat przelewem na konto bankowe.
 
Dane do przelewu:
Studio Pilatesu Barbara Ziółkowska
ING Bank Śląski nr konta 85 1050 1357 1000 0091 4174 7049
Tytuł przelewu: „warsztaty ” + nazwisko i imię uczestnika
 
Wpłata nie podlega zwrotowi, chyba że warsztaty zostaną odwołane przez organizatora np. z powodu zbyt małej ilości uczestników lub z przyczyn losowych. 

Zapisy i informacje

Barbara Ziółkowska
mailowo: studio@pilatesdlazdrowia.pl
telefonicznie: 607-615-061