O nas

Bow&Arrow sitting

Nazywam się Barbara Ziółkowska. Jestem właścicielką studia Pilates dla zdrowia oraz certyfikowanym nauczycielem Body Control Pilates, europejskiej szkoły Pilatesa z siedzibą w Londynie.

Prowadzę zajęcia Pilates na macie w małych  grupach oraz ćwiczenia Pilates dla osób 65+ „Aktywny Senior”, ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie oraz zajęcia indywidualne, dostosowane do potrzeb konkretnego klienta na sprzęcie typu Reformer, Chair, Spine Corrector.

Moja przygoda z Pilatesem zaczęła się w 2008 roku w Poznaniu, gdy poszukując remedium na problemy z kręgosłupem, trafiłam do pani Teresy Kryszkiewicz, nauczycielki Body Control Pilates®. Bardzo szybko przekonałam się o korzyściach jakie płyną z dobrze wykonywanych ćwiczeń pod czujnym okiem wykwalifikowanej nauczycielki. Po kilku latach doskonalenia umiejętności postanowiłam sama zostać nauczycielem. Zapisałam się na kurs nauczycielski, odbyłam szereg praktyk, zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny i po dwóch latach, otrzymałam certyfikat, upoważniający mnie do prowadzenia zajęć Pilatesa na macie, zarówno indywidualnych jak i w grupach.

Obecnie stale doskonalę swoje umiejętności u najlepszych nauczycieli Pilatesu w Polsce oraz za granicą.

Certyfikaty 

 2013 – egzamin i dyplom certyfikowanego nauczyciela Body Control Pilates®.

2015 – kurs „Aktywny Senior” organizowany przez REHA-FIT Studio Ruchu Rehabilitacji i Pilates w Gliwicach.

2015- Intermediate Matwork Course, Body Control Pilates®

2016-  kurs „Pilates Pregnancy 1&2”,Body Control Pilates® Polska,

2018  –  kurs „Chair 1”, Body Control Pilates

2018 – kurs „Reformer 1: Basic to Intermediate”, prowadzone przez Body Control Pilates.

2018 – kurs ” Pilates Arc”, program na matę i reformer

Magda Malinowska

Od tłumacza do trenera

Życie nie zawsze pisze proste scenariusze. Miałam być lekarzem, zostałam tłumaczem na budowach, ale w którymś momencie zapragnęłam swoją pasję do pilatesu przekuć na zawód. Bo właściwie dlaczego nie? Trzy lata temu uzyskałam certyfikat szkoły Body Control Pilates, uprawniający do prowadzenia zajęć pilates na macie. Następnym krokiem było zdobycie umiejętności i kwalifikacji do prowadzenia treningów na reformerze. W międzyczasie brałam udział w licznych szkoleniach i warsztatach, bo tak to już z tymi pasjami jest, że pojawia się głód wiedzy i olbrzymia potrzeba doskonalenia swoich umiejętności. Od dwóch lat prowadzę kameralne studio pilates „Kiosk Ruchu” w Szlachtowej w Pieninach. A teraz będę miała przyjemność pracować w studio „Pilates dla zdrowia”, wspólnie z Basią Ziółkowską, pod której czujnym okiem stawiałam swoje pierwsze niepewne kroki jako nauczycielka pilatesu.

Certyfikaty:

2017 – egzamin i dyplom certyfikowanego nauczyciela Body Control Pilates®.

2017 – kurs Pilates Arc – Angelika Knapik- Mirek

2018 – Lineage Pilates, Certificate for participation in Lineage Pilates Foundation of Classical Pilates

2019 – kurs „Reformer 1: Basic to Intermediate”, prowadzone przez Body Control Pilates.

2020 – Kurs Pilates Pregnancy 1&2 Body Control Pilates

2022 – Classical Pilates Comprehensive – poziom podstawowy organizowany przez Pilates Room Weronika Ratkowska