O mnie

Bow&Arrow sitting

Nazywam się Barbara Ziółkowska. Jestem właścicielką studia Pilates dla zdrowia oraz certyfikowanym nauczycielem Body Control Pilates, europejskiej szkoły Pilatesa z siedzibą w Londynie.

Prowadzę zajęcia Pilates na macie w małych  grupach oraz ćwiczenia Pilates dla osób 65+ „Aktywny Senior”, ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie oraz zajęcia indywidualne, dostosowane do potrzeb konkretnego klienta na sprzęcie typu Reformer,  Spine Corrector.

Moja przygoda z Pilatesem zaczęła się w 2008 roku w Poznaniu, gdy poszukując remedium na problemy z kręgosłupem, trafiłam do pani Teresy Kryszkiewicz, nauczycielki Body Control Pilates®. Bardzo szybko przekonałam się o korzyściach jakie płyną z dobrze wykonywanych ćwiczeń pod czujnym okiem wykwalifikowanej nauczycielki. Po kilku latach doskonalenia umiejętności postanowiłam sama zostać nauczycielem. Zapisałam się na kurs nauczycielski, odbyłam szereg praktyk, zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny i po dwóch latach, otrzymałam certyfikat, upoważniający mnie do prowadzenia zajęć Pilatesa na macie, zarówno indywidualnych jak i w grupach.

Obecnie stale doskonalę swoje umiejętności u najlepszych nauczycieli Pilatesu w Polsce oraz za granicą.

Certyfikaty 

 2013 – egzamin i dyplom certyfikowanego nauczyciela Body Control Pilates®.

2015 – kurs „Aktywny Senior” organizowany przez REHA-FIT Studio Ruchu Rehabilitacji i Pilates w Gliwicach.

2015- Intermediate Matwork Course, Body Control Pilates®

2016-  kurs „Pilates Pregnancy 1&2”,Body Control Pilates® Polska,

2018  –  kurs „Chair 1”, Body Control Pilates

2018 – kurs „Reformer 1: Basic to Intermediate”, prowadzone przez Body Control Pilates.

2018 – kurs ” Pilates Arc”, program na matę i reformer